carat_ret4385000
CARAT RET4385000 flexibele slang tbv naald 40-58mm lengte 5m
Productomschrijving
  • De trilflessen en slangen zijn onderling uitwisselbaar met uitzondering van de trilfles Ø 25 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8435294306651
  • Artikelnummer leverancier: CARAT RET4385000
Diameter
40 - 58 mm
Lengte
5000 mm